Купили 2 кг печива одного виду та 4 кг печива іншого виду по 16,2 грн. за 1 кг. Середня ціна купленого печива становила 17,07 грн. Скільки коштує 1 кг печива першого виду?
спросил 11 Янв от ника в категории ЕГЭ (школьный)

1 Ответ

0 голосов
ГДЗ відповідь:

1) 2 + 4 = 6 (кг) - загальна маса печива;
2) 17,07 • 6 = 102,42 (грн.) - загальна ціна печива;
3) 16,2 • 4 = 64,8 (грн.) - ціна печива 2-го виду;
4) 102,42 - 64,8 = 37,62 (грн.) - ціна печива 1-го виду;
5) 37,62 : 2 = 18,81 (грн.) - ціна 1 кг печива 1-го виду.
Відповідь. 18,81 грн.
ответил 11 Янв от discerer
Сайт объединения студентов, для быстрой помощи друг другу в решении и выполнении контрольных и учебных задач.

поделиться знаниями или
запомнить страничку
141,563 вопросов
141,005 ответов
106 пользователей
Яндекс.Метрика